Ціни на відпочинок в Таїланді часто бувають досить вигідними, хоча ця країна заслуговує на звання елітної зони відпочинку. Рівень сервісу в готелях Таїланду достатньо високий, також вражає розвинена інфраструктура. Відпочинок в Таїланді можна обрати як для весільної подорожі, так і для сімейної відпустки з дітьми. Туристи будь-якої вікової категорії знайдуть в Таїланді те, що припаде до душі та залишить багато позитивних вражень. Для активного відпочинку ви можете обрати захоплюючі сплави вздовж гірських річок, екскурсії до найбільш цікавих куточків країни. Тим, хто планує провести відпустку спокійно та з найвищим комфортом, варто замовити романтичну поїздку, позасмагати на одному з численних пляжів, зіграти в гольф та зайнятись дайвінгом.

Сьогодні відпочинок в екзотичному Таїланді стає доступнішим та найбільш комфортним для всіх категорій туристів завдяки прямим перельотам Київ-Бангкок-Київ. Таїланд – незабутній відпочинок за досить помірними цінами.

ЧОМУ МИ?

ПІДБІР ТУРУ

Скористайтесь зручною системою пошуку турів для вибору оптимального варіанту. Наша система дозволяє Вам вибрати тур за різними параметрами в режимі живого часу, а також забронювати обраний Вами тур.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Не знайшли потрібної пропозиції?
Сумніваєтеся, який вибрати готель?
Надішліть запит нашим менеджерам!
Вони нададуть Вам кваліфіковану консультацію та підберуть найкращий варіант.

 

подробнее